Geri

İADE VE DEĞİŞİM

Pijamadeposu.com.tr`de " Ücretsiz ve Koşulsuz İade" hakkına sahipsiniz. Satın almış olduğunuz ürünler beklentilerinizi karşılamaz ise teslimat tarihinden itibaren en geç (14) gün içerisinde iade edebilirsiniz. İade durumlarında 0(526) 526 78 78 numaralı telefondan bize ulaşıp talebinizi iletebilirsiniz. Pijamadeposu.com.tr sizin mutluluğunuz ve rahatınız için var.

İade işlemini nasıl yapabilirim?

Ürüne zarar vermeden, ambalajını tahrip etmeden, kullanmadan, faturanızın alt kısmındaki iade ve değişim formunu eksiksiz olarak doldurup, teslim aldığınız şekli ile ve bize ulaşması esnasında zarar görmeyecek şekilde paketleyerek anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo ile karşı ödemeli olarak göndermeniz gerekmektedir. Diğer kargo firmalarıyla gönderilen ürünlerin kargo ücreti göndericiye aittir.

Değişim işlemini nasıl yapabilirim?

Satın aldıktan sonra size ulaşmış olan ürünün beden veya diğer ürün ile değişimi, değişim şartlarına uymak kaydı ile yapılmaktadır. Öncelikle yapmanız gereken ''İLETİŞİM'' bölümünden bize ulaşarak istediğiniz beden veya ürünün stoklarımızda var olup olmadığını öğrenmek, eğer varsa değişim işlemini gerçekleştirmek istediğinizden haberdar etmektir. Devamında değiştirmek istediğiniz ürünü; orijinal kutusu ve ambalajı ile beraber faturanızın alt kısmında bulunan iade/değişim formunu eksiksiz doldurarak ve imzalayarak Yurtiçi Kargo aracılığıyla karşı ödemeli olarak tarafımıza göndermeniz gerekmektedir.

Değişim sırasında ürünlerin fiyat farkı ne olacak?

İade tutarınızın altında verilen siparişlerde değişim işlemi tamamlandıktan sonra kalan tutar müşterinin kredi kartına aktarılacaktır. Kapıda ödeme ve Banka kartı ile yapılan ödemelerde ise kalan bakiye müşterinin banka hesabına yatırılacaktır. İade ettiğiniz ürün tutarı ile aynı tutarda verilen siparişlerde tarafınızdan hiçbir ücret ödenmemektedir. İade tutarınızın üzerinde verilen siparişlerde ücret farkı müşteri tarafından karşılanmalıdır.

Hangi ürünlerin iade ve değişimi yapılamaz?

İade süresi dolan, faturasız, etiketsiz, kullanılmış, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş ya da hasar görmüş ürünlerin iade ve değişimi kabul edilmeyecek ve size karşı ödemeli olarak geri gönderilecektir. Not: İç giyim ürünleri hijyen kuralları gereği denenmemiş ve kullanılmamış olmaları halinde iade edilebilir.

İade ücreti kredi kartıma ne zaman yansır?

İade bedeli, iade ürünlerin depomuza ulaştığı andan itibaren, iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonraki 24 saat içerisinde ödemeyi yaptığınız kredi kartınıza aktarılacaktır. Bundan sonraki süreç tamamen bankanıza bağlıdır. Geri ödeme detayları hakkında bilgi edinmeniz için bankanızla irtibata geçmenizi tavsiye etmekteyiz. Kapıda ödeme ve banka kartı ile işlem yaptığınız durumlarda iade tutarı banka hesabınıza yatırılır. İade işleminiz yapıldığında e-posta ve SMS ile bilgilendirilirsiniz.

Siparişimi kaç günde iade edebilirim?

Tüketici Kanunun da yer alan Sebep Göstermeden Cayma hakkı sadece ürünü teslim aldığınız günü takip eden ilk on dört (14) günü içermektedir. Üründeki herhangi bir kusurdan dolayı iade etmek istediğiniz de ise bu süre otuz (30) güne dek uzamaktadır. İade ettiğiniz ürün Pijamadeposu.com.tr'nin personeli tarafından inceleme ve kalite kontrol işlemlerinden sonra sizlere dönüş yapılacaktır. İadeniz onaylandıktan sonra ürün ücreti, irtibat numaranızdan sizlere ulaşıldığı takdirde en geç on (10) iş günü içerisinde iade edilir.

İade ve değişimde Kargo parasını kim öder?

İade ve değişim gerçekleştiğinde Kargo tutarı Pijamadeposu.com.tr tarafından ödenecektir. İkinci defa değişim yapılıyor ise kargo parası kullanıcı tarafından karşılanacaktır.

İade ürünü hangi adrese göndermeliyim?

Pijamadeposu.com.tr’den satın aldığınız ürün ya da ürünlerde herhangi bir problem ile karşılaştığınızda bize 0 (212) 526 78 78 numaralı telefondan mesai saatleri içerisinde (Pazartesi - Cuma 09.00 - 18.00 ; Cumartesi 10:00 - 15:00 ) ulaşabilirsiniz.

İade adresi: Hocapaşa mah. Hocahanı sok. no 8/56 (113) Eminönü Fatih / İstanbul

Müşteri Hizmetleri: 0 (212) 526 78 78

Müşteri destek: destek@pijamadeposu.com.tr

Telif hakkı © 2016, Pijamadeposu.com.tr Tüm hakları saklıdır.