Geri

Hakkımızda

Pijamadeposu.com.tr, ‘ Rahatlık + Şıklık = Mutluluk ’ mottosu ile Türkiye’nin lider pijama deposu olarak 2014’te kuruldu. Pijama sektöründe lider markaların kaliteli ürün çeşitlerini sizler için bir araya getirdik. Zevkli, bilinçli ve kaliteye önem veren siz değerli müşterilerimize hizmet vermek için sürekli yenilenmekteyiz. Sitemizde pijama başta olmak üzere gecelik, sabahlık, eşofman ve diğer kategoriler ile sizlere hizmet vermekteyiz. Ücretsiz iade, güvenli alışveriş, alternatif ödeme seçenekleri ve ücretsiz kargo hizmeti gibi sunduğumuz birçok avantajlardan faydalanabilirsiniz. Pijama kategorisinde Türkiye’nin en çok tercih edilen online alışveriş sitesi olan Pijamadeposu.com.tr ’de alışverişin keyfini çıkarın…

Misyon: Zevkli, bilinçli ve kaliteye önem veren kişilere lider markaların pijama ve gecelik takımlarını en kısa sürede ulaştırmak.

Vizyon:  Yüzlerce markanın bir arada bulunduğu, dünyanın her yerine ürün tedarik edebilen   Pijama Deposu olmak. 

Müşteri Hizmetleri

Herhangi bir soru, şikayet ve görüş bildirmek istediğiniz takdirde destek@pijamadeposu.com.tr adresine e-posta atabilir veya 0 (212) 526 78 78 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Bize duyduğunuz ilgi ve güven için teşekkür eder ve keyifli alışverişler dileriz…

Pijamadeposu.com.tr şimdilik sadece online olarak satış yapmaktadır. Çok değil ama pek yakında mağazalarımızda buluşmak üzere… :)

Telif hakkı © 2016, Pijamadeposu.com.tr Tüm hakları saklıdır.